توضیحات کامل :

پاورپوینت اتانازی چیست

 

پاورپوینت اتانازی چیست شامل 32 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

اتانازی، که با عنوان خودکشی کمکی، خودکشی(مرگ) با کمک متخصص، مرگ(خودکشی) با کمک پزشک هم شناخته می‌شود و در معنای عام‌تر به کشتن از سر ترحم معروف است، یعنی با قصد روشن و صریح برای پایان دادن به زندگی یک شخص جهت رها کردن او از رنج بی‌پایان(مداوم، بی‌وقفه) دست به اقدامی عامدانه بزنیم. در این نوشتار با انواع اتانازی: ۴ نوع اتانازی(خودکشی کمکی) و دلایل موافق و مخالف اتانازی آشنا خواهیم شد.

بعضی‌ها اتانازی را به عنوان شیوه‌ای برای پایان دادن به یک زندگی به طریقی بدون درد تعبیر می‌کنند. بسیاری با این تعبیر مخالف هستند، چون معتقدند لازم است که به رنج بی‌پایان شخص بیمار هم اشاره شود.

در بیشتر کشورها اتانازی یا خودکشی کمکی خلاف قانون است. طبق خدمات سلامت همگانی (NHS)در بریتانیا، کمک به کسی برای خودکشی، فارغ از اوضاع و شرایط او، کاری غیرقانونی است. خودکشی کمکی، یا اتانازی داوطلبانه در بریتانیا تا ۱۴ سال حبس در پی دارد. در ایالات متحده این قانون در بعضی از ایالت‌ها فرق می‌کند.

   و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

دسته‌بندی‌ انواع اتانازی

تعاریف پزشکی اتانازی

عقاید متخصصان درباره‌ی اتانازی

چه کسانی اتانازی را انتخاب می‌کنند؟

پایان

 

عنوان : اتانازی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

اتانازی چیست