X
تبلیغات
امروز: یکشنبه 1 بهمن 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی
تبادل لينک رايگان - تبادل لينک رايگان

پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ دسته: علوم اجتماعی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 539 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 52

پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی و تاریخ کاربرد دارد

قیمت فایل فقط 9,800 تومان

خرید

پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، تاریخ و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

چکیده

برای فهم درست آینده و کاربردی کردن آن، نیاز به آموزه‌ای است که توضیح کامل و درستی از آینده بدهد؛ معنا و غایت تاریخ را با توجه به گذشته به دست آورد و بستر عمل فرد باشد.

فلسفه نظری تاریخ، عهده‌دار تبیین بخشی از موارد یاد شده است، اما پاسخ کامل و درست آن تنها در دکترین مهدویت قابل دست‌یابی است.

بر این اساس پژوهش حاضر ضمن بررسی کامل فلسفه نظری تاریخ، دیدگاه اسلام را در این زمینه مطرح و پیوند آن را با دکترین مهدویت تبیین می‌کند. آن گاه در این چهارچوب به توضیح دکترین مهدویت می‌پردازد.

پیش درآمد

توجّه و نگرش ویژه به آینده و انتظار تغییرات و تحولات مثبت و روشن در آن، موجب بروز پرسش‌ها و پاسخ‌ها و تحلیل‌های مختلف از آن شده است. نگرش و نحوه دید نسبت به آینده، معمولاً به شکل‌های گوناگون صورت می‌گیرد. کسی که از دیدگاه دینی یا فرهنگی به آینده می‌نگرد، می‌کوشد با مفاهیم و واژه‌های فرهنگی به آن بپردازد و صاحب نظر سیاسی، از مفهوم سیاسی برای توضیح آینده استفاده می‌کند و فیلسوف و مورّخ از منظر فلسفی‌ـ تاریخی، آینده را مورد مطالعه قرار می‌دهد و.... متون دینی نیز به فراخور، از آینده بحث کرده‌ و کتاب‌های آسمانی، هر کدام درباره آینده، پیش‌گویی‌هایی داشته‌اند.

در این رابطه دیدگاه‌ها و نظریه‌های گوناگونی ارائه شده است که مهم‌ترین آنها به فیلسوفان (نظری) تاریخ تعلق دارد، ولی باید دید کدام دسته از این نظرات توانسته‌اند پاسخ درستی به این سؤال بدهند که: آیندة جهان چگونه خواهد بود؟

و ...

فهرست مطالب

چکیده

پیش درآمد

فلسفة (نظری) تاریخ 

دو رهیافت: فلسفه نظری و انتقادی تاریخ 

پیشینه فلسفة نظری (جوهری) تاریخ

تعریف و چیستی فلسفه (نظری) تاریخ 

پایان

عنوان : فلسفه نظری تاریخ

فرمت : پاورپوینت

حجم : 540 کیلوبایت

تعداد صفحات : 52

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

قیمت فایل فقط 9,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ , دانلود پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت رایگان فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت فلسفه جوهری تاریخ , پاورپوینت دکترین مهدویت , پاورپوینت فلسفه تاریخ , پاورپوینت تعریف فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ چیست , دانلود فلسفه نظری تاریخ , فلسفه نظری تاریخ , تحقیق فلسفه نظری تاریخ , پروژه فلسفه نظری تاریخ , دانلود پاورپوینت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب